body_background
infolinka

Jak to funguje?

Každý den pro Vás připravujeme ty nejzajímavější a cenově nejvýhodnější nabídky z našeho sortimentu a to vždy se zajímavou slevou! Sleva je aktivována v okamžiku, kdy si ji koupí stanovený počet lidí. Chcete-li mít jistotu, že si budete moci Vaši slevu užít, nezapomeňte se o ní zmínit svým přátelům na Facebooku, Twitteru, přes sms, e-mail, jakkoliv Vás napadne.

 

Jak koupit poukaz?

  • Vyberete si svoji slevu a kliknete na tlačítko KOUPIT.
  • Přihlásíte se či jen vyplníte email, zvolíte počet požadovaných poukazů a způsob platby.
  • Po zaplacení částky Vám na zadaný email přijde odkaz, kde najdete svůj slevový poukaz Poukazem pak jednoduše u obchodníka zaplatíte.
     

Způsob platby za slevy

  • Bankovní převod – na uvedené bankovní číslo 7167763001 / 5500 a pod VARIABILNÍM SYMBOLEM, který Vám přijde do e-mailu, zašlete odpovídající částku. Jakmile tuto platbu obdržíme, slevový poukaz Vám ihned zašleme. Pokud nezadáte správný variabilní symbol, nebudeme možné Vaši platbu identifikovat a poslat Vám poukaz!!!
  • Platba kartou – je nejjednodušší a nejrychlejší a zároveň 100% bezpečná. Poukaz získáváte ihned – proto jsme uzavřeli spolupráci s platební bránou GoPay - až 12 platebních metod pohromadě